18 Eylül 2023 Pazartesi Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 18 Eylül Pazartesi akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Muğla’nın Dalaman ilçesinde yaşayan sinema oyuncusu Merve Kayaalp (36), babasına ait ruhsatlı tabanca ile başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Sosyal medyada günlerdir atışan MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ve fitness koçu Savaş Cebeci kavga etti. Ağızları açık bırakan kavga, sosyal medyanın gündeminde oturdu.

Esenyurt’ta bir şahsın karısını çocuklarının önünde bıçaklayarak öldürdüğü anların kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz saatlerde sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavgası ortalığı ayağa kaldırdı. Savaş Cebeci’nin yenilgisi sosyal medya kullanıcılarının diline fena düştü!

Gazeteci Uğur Dündar, yaşadığı seçim mağlubiyeti sonrası tepkilerin odağında olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koltuğu bırakmasının zamanı geldiğini söyledi ve “Bedel Ödeyecek” dedi.

Japonya sokaklarında Japon kadınlara ‘Geneleve gitmek aldatmak sayılır mı?’ sorusu yöneltildi. Gelen cevaplar ise herkesi hayrete düşürdü.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın ablası Hacer Yeşilçay ile paylaştığı pozu görenler, benzerlikleri karşısında hayrete düştü. Bakalım siz benzetebilecek misiniz… ??

Twitter’da (X) bir videosu viral olan genç kız, bacağındaki sinek ısırığı izleri yüzünden istediği şortu giyemeyince ağladı. Genç kızın derdine birbirinden farklı tepkiler geldi.

İki model, Los Angeles şehir merkezinde bulunan dairelerinde birkaç gün arayla ölü olarak bulundu. Los Angeles Polis Departmanı, ölü bulunan 31 yaşındaki Maleesa Mooney ve 32 yaşındaki Nichole ‘Nikki’ Coats’un ölümleriyle ilgili soruşturma başlattı.

Ekranda görmeye alışık olduğumuz yüzler, bazen hayatın gerçek zorluklarıyla karşı karşıya kalabiliyor! Ödüllü birçok dizide karşımıza çıkan ünlü oyuncu Drea de Matteo, ailesini maddi sıkıntılardan kurtarmak için beklenmedik bir adım atıp OnlyFans’e katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x