Allianz Türkiye, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na Hazırlanan Mete Gazoz ve Merve Dinçel’in Ana Sponsoru Oldu

Allianz Türkiye, ‘Şampiyonlar Allianz’da Buluşuyor’ sloganıyla yeni sporcu iş birliklerine imza attı. Hem Cumhuriyetin hem de Allianz Türkiye’nin 100. yılında ‘Birlikte, Umutla’ diyerek spora ve sporcuya olan desteğini genişletmeye devam eden şirket, milli sporcular Mete Gazoz ve Merve Dinçel ile sponsorluk anlaşması yaptı. Allianz Türkiye anlaşmayı, milli okçu Mete Gazoz ile milli tekvandocu Merve Dinçel’in genç yaşta ulaştıkları büyük başarıları anlatan, çocukluk fotoğraflarının da yer aldığı bir video ile duyurdu.

 

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanarak okçulukta Türkiye tarihinde bir ilke imza atan milli okçu Mete Gazoz ile bu yıl Dünya Tekvando Şampiyonası’nda altın madalyayı alarak başarılarına bir yenisini ekleyen milli tekvandocu Merve Dinçel, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na Allianz Türkiye ana sponsorluğunda hazırlanacak.

 

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, Mete Gazoz ve Merve Dinçel’in umut dolu başarı hikayelerinin herkese ilham olduğunu belirterek şunları söyledi: “Allianz Türkiye olarak gelecek nesiller için değer yaratma yolculuğumuzda, spora ve sporcuya verdiğimiz desteği genişleten yeni bir dönem başlatmış ve ilk adımımızı milli paralimpik yüzücümüz Sümeyye Boyacı’nın ana sponsoru olarak atmıştık. Şimdi Mete Gazoz ile Merve Dinçel de Allianz Türkiye ailesine katıldı. Ülkemizin yetiştirdiği başarılı genç sporculara destek olmaktan ve onlarla birlikte yürümekten mutluluk duyuyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x