Esra Sönmezer sokak hayvanlarını besledi! ‘Bizlere insan olduğumuzu hatırlatan önemli bir eylem’

Oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, geçtiğimiz gün Nişantaşı sokaklarında elinde mamayla objektiflere takıldı. Sokak sokak gezip elindeki mamaları sokak hayvanlarına dağıtan Esra Sönmezer, yaptığı hareketle takdir topladı.

Evinde iki kedi besleyen Sönmezer, ayaküstü gazetecilerle konuşarak sokaktaki canlara karşı soğuk havalarda daha duyarlı davranılması gerektiğini ifade etti.

“AYNI SAATTE BENİ BEKLİYORLAR”

Düzenli olarak sokaktaki hayvanları beslediğini söyleyen güzel oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Sokaktaki canlarla arkadaş olduk. Her gördüklerinde yanıma koşuyorlar. Özellikle kendi semtimde beslediğim sokak canları mama verdiğim saatleri biliyorlar ve hep aynı saate sokakta bekliyorlar. Gerçekten hayvan sevgisi ve onlara elden geldiği ölçüde bakabilmek, insanı iç huzura götüren ve bizlere insan olduğumuzu hatırlatan önemli bir eylem.

DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI ÜÇÜNCÜ KEDİSİ!

Öte yandan Sönmezer’in kedisi Wolfie, önceki aylarda İstanbul City Center AVM’de düzenlenen 16. Uluslararası International Cat Show’da ‘Dünyanın En Yakışıklı 3. Erkek Kedisi’ ödülü dahil olmak üzere beş ödül birden almıştı.

“AYRI BİR GURUR”

Kedisinin başarısıyla büyük sevinç yaşayan Sönmezer, “Bütün hayvanların ayrı bir güzelliği vardır. Fakat kendi evcil hayvanınız tescillenince ayrı bir gurur yaşıyorsunuz” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir